Czy projektant wnętrz się opłaca?

Dodane: 16-06-2014 09:22
Czy projektant wnętrz się opłaca? O wnętrzach można napisać wiele. Z pewnością jest to nieodłączny element naszego życia - to jest ważne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak sprecyzowanych oczekiwań, robienie zakupów pod wpływem chwilowego zachwytu, brak konsekwencji...O wnętrzach można napisać wiele. Z pewnością jest to nieodłączny element naszego życia - to jest ważne w jakich mieszkaniach żyjemy. Wielu ludzi nie przykłada do wyglądu wnętrza swojego domu zbyt wielkiej uwagi. Brak sprecyzowanych oczekiwań, robienie zakupów pod wpływem chwilowego zachwytu, brak konsekwencji sprawia, że wiele mieszkań nie wygląda zbyt dobrze.

Intensywne kolory ścian w małych, niskich blokowych mieszkaniach to zdecydowanie koszmar. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale nad gustem trzeba tez popracować. To, że jakiś kolor jest naszym ulubionym nie znaczy, że trzeba nim malować ściany. Intensywnie pomarańczowa sukienka może wyglądać dobrze, jednak takie pomieszczenie będzie sprawiać złe wrażenie. Poza tym intensywne barwy są po prostu męczące, a w domu mamy przecież odpoczywać.

Dobrze jest tak zaprojektować mieszkanie, by czuć się w nim dobrze. I nie, naprawdę nikt nie czuje się dobrze w małych, klaustrofobicznych pokojach, pomalowanych na jakieś dzikie kolory. Biel to naprawdę NIE JEST nudny kolor! A żółte ściany nie sprawią, że będzie przytulnie. Nastrój budujemy dodatkami, meblami NIE kolorem ścian. Pamiętajmy - mniej znaczy więcej. Lubisz żółty? Super. Kup żółtą półkę, szafkę, czy nawet kanapę. Lub krzesła. Ale nie serwuj sobie jajecznicy na ścianach! architektura wnętrz szczecin
Na ten temat napisali także na Projektowanie wnętrz szczecin
Wpis inspirowany jest również Biuro projektowe szczecin
Na ten temat napisali także na architektura wnętrz szczecin
Projektowanie wnętrz szczecin - też dobry