Poprzednie wpisy:

Następne wpisy:

sztukateria wewnętrzna sklep

Architraw - cytat z Wikipedii

sztukateria wewnętrzna sklep
Architraw (epistyl, nadsłupie) ? główny (najniższy) poziomy człon belkowania antycznego, który podtrzymywał belki stropu. Spoczywał on bezpośrednio na kolumnach.
Architraw występuje we wszystkich porządkach architektonicznych. W porządku doryckim miał formę prostej gładkiej belki, natomiast w pozostałych, jego płaszczyzna dzieliła się na trzy fasciae, z których najwyższa była najbardziej wysunięta.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Architraw

Sztukateryjna kreacja naszego domu

Każdy remont, jaki przeprowadzamy w swoim domu, może być szansą na to, by końcu nasze lokum, w którym mieszkamy, było piękniejsze.

Warto jest się przyłożyć i przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac pomyśleć, co można zrobić, by efekt końcowy był powalający.

Na pewno dobrym, bo oryginalnym pomysłem będzie zamontowanie sztukaterii elewacyjnej na zewnątrz naszego domu.
Wiele niebanalnych, ciekawych wzorów i kompozycji już na nas czeka.
W tym wszystkim najlepsze jest to, że dowolnie można je łączyć tym samym tworząc niepowtarzalną kreację.
Nasz dom może być piękniejszy niż myślimy! Pamiętajmy także, że sztukaterię zamontować można także i w naszych wnętrzach.

Prawdopodobnie i tam okaże się ona strzałem w dziesiątkę.

Działalność sklepów z domową sztukaterią

Sklepy z domową sztukaterią prowadzone są w różnego rodzaju miejscach. Podstawowe elementy domowej sztukaterii można kupować w sklepach prowadzonych na terenie galerii handlowych, natomiast te bardziej specjalistyczne w sklepach z artykułami plastycznymi i malarskimi.
Trzeba przyznać, że zainteresowanie domową sztukaterią jest bardzo duże, dlatego prowadzenie tego rodzaju sklepów jest bardzo opłacalne.
Na ich wyposażeniu znajdują się także różnego rodzaju akcesoria pozwalające na zamieszczanie domowej sztukaterii w różnych miejscach domu.
Wydaje się więc, że w najbliższych latach można liczyć na zakładanie coraz większej ilości sklepów z domową sztukaterią.
Na pewno będą one mogły liczyć na stałe grono klientów.

.

Dodane: 07-10-2017 09:32

Tagi: sztukateria wnętrza